Każdy system nagłośnienia to złożone urządzenie techniczne. By mogło prawidłowo funkcjonować i zapewniać wieloletnią eksploatację, musi być starannie zaprojektowane, a jego elementy składowe dobrane w sposób uwzględniający aspekty techniczne i funkcjonalne. Dlatego też prawidłowo skonfigurowany system elektroakustyczny to efekt długiej drogi, która zaczyna się od uzgodnień z Użytkownikiem sprzętu, poznaniem uwarunkowań architektonicznych obiektu oraz uzgodnieniami z projektantami innych branż. W następnej kolejności powstają: trójwymiarowy model obiektu, dzięki któremu można badać prawidłowość przyjętych rozwiązań elektroakustycznych, schemat całego systemu, jego system połączeń i zasilanie. Całość projektu uzupełniają opis, kosztorys inwestorski, przedmiar robót. Dla tych Klientów, którzy dokonują zakupów lub instalacji w drodze procedur zamówień publicznych przygotowujemy opis techniczny przedmiotu zamówienia, który, tak jak cała dokumentacja spełnia wymogi ustawy o zamówieniach publicznych.  W ramach naszych usług uczestniczymy w pracach komisji przetargowych, konsultujemy zawartość merytoryczną ofert oraz świadczymy usługi nadzoru autorskiego.

Unikalne doświadczenie, jakim jest możliwość obserwacji „swojego” projektu od fazy wstępnych rozmów o projekcie do szkolenia obsługi z zakresu jego eksploatacji daje nam ogromną satysfakcję zawodową jak również stawia  nas w pozycji praktyków a nie tylko teoretyków.

O NAS

Staranność, rzetelność, dbałość o korzyść Użytkownika – w ten sposób można ująć nasze podejście do stawianych przed nami zadań. Jako praktycy dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas systemy elektroakustyczne stanowiły poręczne narzędzia pracy dla Użytkownika, a dla słuchacza - by mogły być niezapomnianym źródłem wrażeń estetycznych.

Kontakt

Telos Wojciech Zieliński

44-100 Gliwice
ul. Paderewskiego 98/4
NIP: 969-016-67-85
REGON: 273295386

Napisz maila:
info@telos-audio.eu

tel.: +48399278616
mobile: +48502079155

 

góra