Proponujemy usługi konsultacyjne dla potencjalnych Inwestorów lub Użytkowników końcowych. W ramach tych usług pomagamy skonstruować programy funkcjonalno-użytkowe, budżety przedsięwzięć oraz sposoby weryfikacji Oferentów i urządzeń. W wielu przypadkach, nasze usługi pozwalają ustalić cel i zakres podejmowanej inwestycji oraz tryb eksploatacji urządzeń i systemów.

Współpracujemy przy tworzeniu specyfikacji technicznych, opisie przedmiotów zamówienia do dokumentacji przetargowych. W ramach tych usług proponujemy również analizy ofert i opinie dla potrzeb komisji przetargowych. Nasza firma prowadzi takie usługi na rzecz Państwa i w Państwa interesie, w sposób niezależny od Oferentów. Zakres usługi jest ściśle związany z charakterem obiektu i systemu oraz z wymogami, przedstawionymi w dokumentacji przetargowej.

Konsultacje

O NAS

Staranność, rzetelność, dbałość o korzyść Użytkownika – w ten sposób można ująć nasze podejście do stawianych przed nami zadań. Jako praktycy dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas systemy elektroakustyczne stanowiły poręczne narzędzia pracy dla Użytkownika, a dla słuchacza - by mogły być niezapomnianym źródłem wrażeń estetycznych.

Kontakt

Telos Wojciech Zieliński

44-100 Gliwice
ul. Paderewskiego 98/4
NIP: 969-016-67-85
REGON: 273295386

Napisz maila:
info@telos-audio.eu

tel.: +48399278616
mobile: +48502079155

 

góra