Współczesna elektroakustyka daje nam narzędzia, dzięki którym systemy głośnikowe nie powstają metodą kosztownych prób i błędów. Posługując się specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym możemy określić obiektywne parametry transmisji dźwięku emitowanego przez projektowany system głośnikowy w chwili, gdy obiekt znajduje się jeszcze w fazie projektowania. 

 

Symulacje

 

W naszej pracy posługujemy się uniwersalnym programem EASE (Enhanced Acoustic Simulator for Engineers). Program ten pozwala na symulację systemów głośnikowych oraz analizę akustyki wnętrz. Analizy w tym programie prowadzone są w formie przestrzennej (3D). Oprócz EASE posługujemy się specjalizowanymu narzędziami symulacyjnymi, opracowanymi przez producentów systemów głośnikowych. Należą do nich:

  • MAPP PRO ONLINE (Meyer Sound)
  • LAC (JBL)
  • LAPS (Electrovoice)
  • ArrayCalc (d @ b audiotechnik)
  • Fohhn Audio Soft (Fohhn Audio AG)

i inne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w posługiwaniu się narzędziami symulacyjnymi, popartemu realizacjami nasze symulacje są wartościowym elementem projektów elektroakustyki.

Przekrój

O NAS

Staranność, rzetelność, dbałość o korzyść Użytkownika – w ten sposób można ująć nasze podejście do stawianych przed nami zadań. Jako praktycy dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas systemy elektroakustyczne stanowiły poręczne narzędzia pracy dla Użytkownika, a dla słuchacza - by mogły być niezapomnianym źródłem wrażeń estetycznych.

Kontakt

Telos Wojciech Zieliński

44-100 Gliwice
ul. Paderewskiego 98/4
NIP: 969-016-67-85
REGON: 273295386

Napisz maila:
info@telos-audio.eu

tel.: +48399278616
mobile: +48502079155

 

góra