Współpraca strategiczna

W ramach prowadzonej działalności oferujemy długoterminową współpracę strategiczną z firmami nagłaśniającymi. W zależności od oczekiwań zleceniodawcy może ona obejmować doradztwo w zakresie technologicznym, analizę ekonomiczną rozwiązań technicznych, zgodność z raiderami technicznymi artystów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Scena

W tym właśnie zakresie współpracujemy m. in. z największą i najbardziej uznaną firmą nagłośnieniową w Polsce: FOTIS SOUND. Fotis Sound w swoim dorobku ma realizacje koncertów najlepszych gwiazd polskich i zagranicznych, od muzyki klasycznej, przez pop, rock do heavy metalu. Telos jest kwalifikowanym doradcą technicznym firmy Fotis Sound.

O NAS

Staranność, rzetelność, dbałość o korzyść Użytkownika – w ten sposób można ująć nasze podejście do stawianych przed nami zadań. Jako praktycy dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas systemy elektroakustyczne stanowiły poręczne narzędzia pracy dla Użytkownika, a dla słuchacza - by mogły być niezapomnianym źródłem wrażeń estetycznych.

Kontakt

Telos Wojciech Zieliński

44-100 Gliwice
ul. Paderewskiego 98/4
NIP: 969-016-67-85
REGON: 273295386

Napisz maila:
info@telos-audio.eu

tel.: +48399278616
mobile: +48502079155

 

góra